Sevgilimin Kuzeniyle Birlikte Olduk

Selam dostlar. Ben İzmir’den İsmail. ** yaşındayım. İki yıl önce yaşadığım güzel * hikayemi sizlere anlatmak istiyorum. * yıl önce Sevilay diye * sevgilim vardı. Esmer güzeli * kızdı. Aramız gayet iyi gidiyor ve ara sıra evde sıcak dakikalar yaşıyorduk. S* derece ateşli * kızdı Sevilay. Üstelik sevişme tecrü*i ise efsaneydi. * gün Bornova’da * kafede buluşacakken yanında kuzenini de getireceğini söyledi benimle tanıştıracakmış. Ben de kafeye *lardan önce gittim. *ları beklerken de ortamı kesiyordum. Ancak geldiklerinde ne göreyim. Sevilay’ın yanında at gibi hatun vardı. *,*0 boylarında kalın bacaklı ve düzgün fizikli * hatun. Kısa * şortu ve yandan bağlamalı göbeği açık gömleği ile tam * tarzdı.

Masaya oturdukarında şaşkınlığımı zor giderdim. Bu kadar seksi * kız beklemiyordum. Şişman değildi ama göğüsleri gayet büyüktü fiziğine göre. İsmi de Sinem’miş. Bizden * yaş ufak. Neyse ortam kaynadı falan baya güzel * günden s*ra evlere dağıldık. Akşam saat ** gibi bana faceden istek geldi Sinem’den. Kabul ettiğim an mesaj attı. *az k*uştuk ve beni beğendiğini falan söyledi. Kuzenine nasıl baktığıma dahi şaşırdığını söyledi çok öz güvenli * hatundu. *az sohbet ettikten s*ra benden çok etkilendiğini ve yanlış insanla takıldığımı söyledi. Bende *a olan hayranlığımı söyledim ve vücudunun güzelliğinden bahsettim. Benim *u beğenmem hoşuna gitti ve benimle baş başa buluşmak istedi.

Bende yorgun olduğumu ve evden çıkmamın zor olduğunu söylediğimde eve gelmek istedi bende hayır demedim tabi. * gün s*ra tekrar buluşmuş olduk ve eve geldi. *nda yine * şort ve üzerinde dekolte * tişört vardı. *az sohbet ettiğimizde *a olan hayranlığımı gizleyemeyip bacaklarına dokunmak istedim. Yan yana otururken bacaklarını okşadığımda beni çok istediğini açıkça söyledi. O an bende *un dudaklarına yapıştım ve hemen tişörtünü çıkarttım. S*ra da güzel göğüslerini yalamaya başladım. Daha dün tanıştık bugün sevişiyorduk. S*ra *u alıp yatak odama götürdüm ve *az daha seviştikten s*ra hayatımda ilk defa am yaladım. *u yatağa yatırdığımda kılsız ve inanılmaz güzel amını yaladım. İyice zevke geldiğinde ise bana sakso çekmeye başladı. O an patlak olduğunu da öğrenince hemen önümde bacaklarını açıp sikmeye başladım ve s*ra her pozisy*a sokup siktim. O gün * defa *likte olduk ama hatun doymak bilmiyordu. O yüzden de Sevilay ile süren * yıllık ilişkimin içinde Sinem de vardı. S*rasında da olmaya devam etti.

sohbet hattı

Sevgilimin Kuzeniyle Birlikte Olduk” Hikayesinde Bir Yorum Var

  1. Merhaba İstanbul’un azgın bayanları. Özlediğiniz , tadını doyasıya yaşamak istediğiniz doruklardaki seks zevki * telef* kadar yakınınızda . . Arayın *likte *alım. 0**0 *** ** **

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir