Nişanlım Yüzünden Fahişe Oldum

 

Selam seks hikayesi okurları ben Emel. Sevgilim Bora ile kısa süre önce nişanlandık. Ama nişanlandıktan s*ra * anda hayatım değişti diyebilirim. Nişanımızın ardından sevgilimin değişik fantezileri ortaya çıkmaya başladı. bunlardan *i de eş değiştirmeli seksti. İlk başlarda bu durumu çok yadırgadım. Çünkü nişanlım beni fahişe gibi giydiriyor ve başka erkeklere sunuyordu. Nişanlım * aile şirketinde çalışıyor ve ailecek o şirkette çalışıyorlar diyebilirim. Hali vakti yerinde insanlar ve nişanlımdır diye söylemiyorum beni evlenmeden önce ilişkiye ikna etmesinin nedeni o kocaman, devasa penisi olmuştur. Sitede * kaç hikaye okudum ve denk geldim, hep kocaman penislerden söz edilmiş ve genelde tarif edilen o ama enimim ki gördükleri penise büyük diyen kadınlar nişanlımın penisini gördüklerinde k*ük dilini yutacaklardır.

Bazen hepsini içime sokmaya çalıştığında aldığım acı mı zevk mi ben bile fark edemiyorum. her neyse k*umuz boranın penisi değil tab* 🙂 k*umuz boranın o hayvan gibi penisini içime aldıktan s*ra bende * sex merakı uyandı ve bunun farkına sadece ben değil borada vardı. Bazı günlerde ilişkiye girdiğimizde ben kendinden geçmiş * şekilde arkamı parmaklarken ayılıyorum. * kaç defa tatmin olduktan s*ra parmaklarımı arka deliğimden çıkardığımı biliyroum ki sokarken inanın hiç hatırlamıyorum.

Bora bu davranışımdan g* alarak eski sevgilisi ile iletişime geçmiş ve eski sevgilisinin erkek arkadaşıyla beraber görüşmek istemiş. Bundan benim hiç haberim yok , taki bora bana * grup sex yaşamak ister misin diye sorana dek. Evet ilk defa grup sex teklifi geldiğinde önce şaşırdım ama ilk teklifi ettiğinde boranın *ndaydım ve devasa penisi içimde geziyordu adeta. Düşünün zevkten farkında olmadan kendini parmaklayan * kadın o an grup sex teklifine nasıl hayır desin ki. Bu teklifi bora bana ilk ettiğinde kendimi tamamen teslim etmiştim ve o an * erkeğin *den içime gireceği düşüncesi çok cazip gelmişti.

Hiç *lemeden ve tekrar sormasına fırsat vermeden istiyorum evet, * penisi *den istiyorum diye cevap verdim. İşte boranın beni ilk defa başka erkeklerin *na yatırması o gün başlamıştı. Eski sevgilisi ve *un erkek arkadaşı ile * randevu ayarladı, sornasında beraber * kaplıca otele gidip hafta s*u orda kaldık. Otele cuma akşamı giriş yaptık ve yemekten hemen s*ra * araya gelerek ilk gurup seximizi yaşadık. İlk deneyimim olduğu için çok heyecanlıydım ve daha önce * erkeği *den içime almadığım için *az acemilik çekeceğimi düşünmüştüm ama hem bora hem *un eski sevgilisinin erkek arkadaşı seks k*usunda tecribeli gibiydiler.

Önce beni s*ra boranın eski sevgilisini *si *den öyle beceriyorlardı ki aldığım zevki tarif edemem ve eminim ki boranın eski sevgilisi de aynı şekilde zevk almıştır. O hafta s*unda s*ra boranın grup sex tekliflerinin ardı arkası kesilmedi. Artık her hafta s*u başka çiftlerle grup sex yapar olmuştuk ve bu durumdan ne bora nede ben şikayetçi değildik.

* gün bora yine hafta s*u * kaçamak için otele gideceğimizi söyledi ve bende diğer günler gibi * kişi olacağımızı sandım ama bu defa sadece * kişiydik, bu defa * kadın yok sadece * kadın vardı ve oda bendim. Yani hafta s*u sadece benim üzerimden geçeceklerdi ve * erkekte beni becerecekti. Pek bu durumdan şüphelenmedim ama otele girdikten s*ra boranın grup seks için getirdiği arkadaşıyla baş başa kaldığımızda anlamıştım ki bu defa bora yok ve bora beni başka * erkeğin *na yatıracaktı.

İşte ilk o gün başka erkeklerin karısı olmaya başladım. Tam emin olmasamda bazen boranın beni başka erkeklere pazarladığını düşünüyorum çünkü o günden s*ra bazı hafta s*larında bora sexe katılmıyordu ve sadece getirdiği arkadaşları ile ben sevişiyordum. Aslında alıştığım için başka erkeklerin tadına bakmak benim içinde çok güzel ama kiralanan kadın veya fahişe sıfatı *az tuhafıma gidiyor.

sohbet hattı

Nişanlım Yüzünden Fahişe Oldum” Hikayesinde 8 Yorum Var.

  1. Eşini paylaşmak istiyen cilgin beyler arayin am yalamayi çok seviyorum kalin büyük yarak seven arasin **** *** ** ** niğde

  2. Selam ateşli doyumsuz bayanlar güzel * gün geçirelim diyorsanız arayın görüşelim no ********00* cidi olan arasin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir