Lise Hocamla Birlikte Olduk

Selam arkadaşlar. Ben İstanbul Avcılar’dan Haluk. ** yaşındayım. Lise s* sınıfta aşık olduğum genç hocamla aramızda geçen enfes dakikaları sizlere anlatacağım. Lise * ve *. sınıfta bölüm hocamız olan Ayla hoca beni çok etkilemişti. Sınıfa girdiği ilk an *a aşık olmuştum. Saçlarını sallayışı o güzel mimikleri ve tatlı ses t*u beni benden almıştı. Yeni evliymiş. Daha ** yaşında. *,*0 boylarında beyaz tenli çok tatlı *isiydi. *a öyle yakın davranıyordum ki ders anlatırken gözlerin içine dalıp gidiyordum. O da seviyordu beni yakın davranıyordu ama hoca öğrenci ilişkisi s**ta. Faceden de eklemiştim ve bütün fotoğraflarına beğeni yağdırmıştım. Sanırım en çok da o hoşuna gitmişti. Tabi * de telef* meselesi.

*unla sınıfta çekildiğim fotoğrafı telef*umun ekranına koymuştum. Gördüğünde etkilendiğini biliyordum. fırsat buldukça *a iltifat ediyordum. * gün herkes çıktığında dersten ben otururken yanına çağırdı. Bu tarz iltifatları herkesin yanında yapmamamı istedi ve duyduğu rahatsızlığı söyledi. Bende *a karşı olan hislerimi ve düşüncelerimi söylediğimde şok olmuştu. Sadece bana baktı ve ç*p gitti. Ertesi gün benimle hiç k*uşmadı. Bende dayanamayıp mesaj attım. * süre sosyal medyada k*uştuk ve ben *a karşı olan duygularımı s* derece romantik * şekilde dile getirdim. Yine cevap vermedi. S*ra ise ben morali bozuk * şekilde derslere girip çıktım. Suratımdan anlıyordu benim ne kadar kötü olduğumu.

O gün bana mesaj attı ve cumartesi günü evine çağırdı. Evine gittiğimde *az bu k*udan sohbet ettik. * güzel giyinmişti ki eteğinin *ndan çıkan güzel bacakları ve göğüs dekoltesi çok fazlaydı. * süre yanımda oturduktan s*ra o güzel sözlerden çok etkilendiğini söyledi. S*ra ise benim yanağımı sevip göğsümü okşamaya başladı. Bende *a ayak uydurup elimi bacaklarına koydum. Ses çıkarmayınca okşamaya başladım ve biz * anda öpüşmeye başladık. S*ra elimi eteğin *na soktum ve iç çamaşırı giymediğini fark ettim. Amını *az okşayınca zevke geldi ve yatırıp göğüslerini okşamaya başladım. S*ra *un yatak odasına gittik ve *miz de soyunup *az daha seviştik. S*ra ben *un her yerini yaladım ve aletimi eline verdim *az okşadı. S*ra da çok güzel olmasa da yalamaya başladı. Ardından da yatırıp bacaklarını açtım *u amdan sikmeye başladım. İlk seferde çok dayanamadım ve amının üstüne boşaldım. S*ra tekrar *likte olduk ve o gün * kez fantezi yaşadık. *dan s*ra da * yıl *likteliğimiz devam etti.

sohbet hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir