Kuzen Kökle Kökle Diye İnledi

 

Merhaba arkadaşlar benim Ela adında * teyze kızım var. Şımarık * kızdır ve kafasına ne eserse *u yapar. Sadece ablamla iyi anlaştığı için çoğu zaman bizdedir. Çünkü ablamla araları gerçekten çok iyi. Her geldiğinde Elanın başka * sevgilisi olur. Her seferinde bununla evleneceğim der ama kısa süre s*ra ayrılır. En s* * eczanede çalışmaya başladı orada da her gün başka *ilerini bulmaya başladı. En s* bana sevgilisinin resmini gösterdi telef*undan, yakışıklı *iydi ama giyim kuşamı zippi gibiydi. Teyze kızı bu adam da ne bulmuş sorusunu sordum kendime ama cevabı olmayan sorularla meşgul olmazdım ben. * gün ablamı aramış ve bize geleceğini söylemiş. Ablam evde olmadığından dolayı kapıyı ben açtım, evde sadece ablam değil kimsecikler yoktu.

Eşofman giymiş geldi asla alıcı gözle bakmamıştım vajinası kabak benzer biçimde kabarmış götü de taş gibi ortaya çıkmıştı. Ne oldu gözlerini alamadın dedi. Ben de *a sende benim yerimde olsan bakarsın dedim. Doğal bakarım böylesi kimde var demez mi. Şaşırmıştım o mutasıp olan teyze kızından eser yoktu. Bak bugün burada olanlar ile s*rası herzaman *mizin içinde kalacak ve sana daha göz kamaştırıcı bi sürpriz yapacağım dedi. Bizler başladık ayakta yiyişmeye benim kisi dimdik olmuştu hazır kıta bekliyordu uzun zamandan beri yarak yememiş olan Ela sanki kopartırcasına yarağımı çekiştirip duruyordu. Bende dışarıya çıkarıp *a sundum.

Ta başından taşaklarıma kadar yalayıp duruyordu neredeyse patlayacaktım. *dan s*ra *u tekli koltuğa oturtum ve bacaklarını araladım ve bızırından ta içine kadar dilimle becermeye başladım. Vajinası sular seller benzer biçimde olmuştu boşalıp duruyordu. Hem am deliğini hem göt deliğini güzel bi şekilde yalamaya devam ederken yeter artık sok şunu beni parçalamanı istiyorum dedi. Bende söylediğini *letmedim başladım sokmaya ilk sokuşta bayağı * şeyleri yararak gittiğimi hissediyordum ve Ela yırt her yerimi yırt diye bağırıyordu. Tam ritim yakalamışken çab*ak * ses siz bunu yapmaya utanmıyor musunuz *de baktım teyze kızının yengesi. ** yaşında adı Nilgün doğurmadığı  için devamlı buruk * insandı seni abine söyleyim de gör dedi Elaya. Ela’da koşup kolundan yakaladı ile sürükleyerek kanepeye oturttu. Ağızdan bi söz çıkarsa seni fena yaparım deyip üstüne oturdu ile kıpırdatmadı yengesini. Üzerinde ne var ise yırtarak soymaya başladı ile bana gel şunu * sikte görsün dünyanın kaç nahiye bulunduğunu dedi. O kollarını tutarken bende pıttığını yalamaya başladım rahat durmuyordu * türlü Ela vajinasını yengesinin suratına bastırdı ile ses kesilmeye başladı bende yarağımı Nilgün’ün amcığına sürtmeye başladım kıvranıyordu ile sulanmaya başlamıştı.

Tam sokacakken Ela göt deliğine sokta yırtılsın bakalım dedi. Bende zorlanarak ta olsan yavaş yavaş götüne sokmaya başladım bağrınmaktan yengenin sesi kısılmaya başlamış ve Ela’nın amcığını ısırmaya başlamıştı. Zevk mi alıyor yoksa acıdan mı yapıyordu anlamamıştım. Fakat ben işime devam ediyordum. İyicene yerleştirdi ve git gellere başladım. Artık *mda kıvranıyor am deliğime da koy diye bağırıyordu. Sakinleştiğini anlayan Ela da pıttığını yengesinin amının üzerin getirmişti * *a * ötekine sokuyordum. Bu tam * saat hakeza sürdü ile yengenin amının içerisine güzel * biçimde patladım. Ogün bugündür *ları beraberce s*yorum. Şimdi dayımım karısı ve Ela boş zamanlarında **lerini de dikkatsizlik etmiyorlar.

sohbet hattı

Kuzen Kökle Kökle Diye İnledi” Hikayesinde 2 Yorum Var.

  1. Slm ben Ayaz yaş *0 bazı zevkler ve heyecanlar anlatılmaz yaşanılır benimle bulutların üstüne çıkmak isterseniz bi Tel Kadar yakınım arayın görüşelim ***********

  2. mrb ben ıstdan ** bekar kumral yesıl gözlü * erkegim kendıne guvenen tüm bayanları beklıyorum evlı dul farketmez **** *** **0* tkrar **** *** **0* hatım vodaf*edur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir