Komşunun Kocası İnlete İnlete Becerince Dayanamadım

 

Herkese merhaba benim adım Alev. Evli ve ** yaşında * bayanım. Türbanlıyım ama dolgun vücudum herkesin beğenisini kazanır. Hatta * çok arkadaşım benim güzelliğimi ve vücudumu kıskanır bile diyebilirim. Anlatacağım hikayem yaklaşık * ay önce yaşandı ve kocamı büyük * zevkle aldattım. Nedenini ise hikayemi okuyunca daha iyi anlayacaksınız. Kocamla *likte evliliğimizden çok mutlu olsamda, her şey çok güzel devam etse de yeni * heyecan arıyordum.Biz eşimle sevişirken hiç ses yapmazken yan komşum her sevişmesinde adeta ev sallanıyor, sesten evde duramaz oluyorduk. Bu yüzden *lara hep imreniyordum.

* gece kocamla yatmaya hazırlanmıştık ki, yan daireye yeni taşınan ailenin yatak odasınıdan garip garip sesler gelmeye başladı. Yatakodalarımız bitişik ve duvarlar *az incedir. Ben kocama, “Ne oluyor acaba?” dedim. O da, “Yat uyu lan karı, adamı delirtme şimdi!” dedi. Ben anlam veremedim, fakat sesler devam ediyor ve ben uyuyamıyordum. Sabah oldu kocam işe gidecekti ve duşa girmeye hazırlanıyordu. Ben de kalkıp kahv* hazırlayım dedim, ama kocam, “Boşver kahv*yı!” diyerek, ben daha yataktan çıkmadan, hemen beni domalttı ve * dakikada sikti, s*ra duşa girdi. Ben de boşalıyordum, ama kocam hemen işini bitiren *iydi. Başka *şey bilmediğim için mutluydum. Bilirsiniz, kapalı olmamdan dolayı da pek kimseyle k*uşamıyordum bu k*uları.

Kocam işe gitti. Ben de yeni taşınan komşulara hoşgeldiniz ziyaretine gidecektim. Saat ** gibi yan dairenin kapısını çaldım, kapıyı komşum Leyla hanım (üzerinde sabahlıkla) açtı. “Müsaitseniz size hoş geldinize gelmek istiyorum.” dedim. Leyla hanım da, “Kocam *azdan gidecek, *0 dakika s*ra gelebilirsiniz.” dedi. “*azdan görüşürüz!” deyip evime geçtim. Sabah Kek Poğaça falan yapmıştım, *ları tepsiye koydum ve *0 dakika s*ra tekrar gittim, kapıyı çaldım. Levent’miş kocasının ismi, o açtı kapıyı, “Buyrun girin, ben ç*yorum!” dedi ve gitti. Levent bey *.*0 boylarında, esmer, kalıplı ve karizmatik * adamdı. Neyse ben Leyla ile oturdum, çay kahve, sohbet muhabbet falan derken, merakımdan işte, dün gece gelen sesleri sordum…( )

Leyla, “Çok mu ses geldi, rahatsız mı ettik sizi? Leventle sevişiyorduk!” dedi. Ben utanmıştım, “Kusura bakma, bilmiyordum…” dedim. Leyla da, “Yok canım, biz alıştık artık, her taşındığımız apartmanda bu k*udan dolayı insanları rahatsız ediyoruz zaten!” dedi. Ben de, “Neden ki?” dedim. Leyla da anlatmaya başladı, Leventin fantazi dolu * adam olduğunu, s*nin çok büyük ve kalın olduğunu, s*şmeye doymadığını, hergün sikse bıkmadığını ve her seferinde * saatten fazla sürdüğünü falan anlattı. Ben gözlerim faltaşı gibi açık, şaşkın * şekilde Leylayı dinliyordum. O gün Leyla ile seks ağırlıklı *-* saat sohbet ettik, ayrıldım evime döndüm.

Akşam oldu, kocam işten geldi ve yatmaya hazırlandık. Yandan tekrar sesler gelmeye başladı. Ben seslerden uyuyamıyordum. Olanları düşünürken amımın sulandığını farketim ve kocama belli etmeden kendimi okşayarak boşaldım. Kocam sabaha kadar horlayarak uyudu. Bense * defa boşaldım, çünkü Levent Leylayı * saat aralıksız sikti.

Sabah kocam gittikten s*ra hazırlandım ve kapının deliğinden Leventin evden ç*şını takip ettim. Levent tam çıkarken ben de çıktım. “Merhaba!” falan derken asansöre beraber bindik. Apartmandan ç*nca ben az ilerdeki durakta minibüs beklerken Levent arabasıyla yanaştı ve “Gideceğiniz yere *akayım isterseniz?” dedi. Ben, “Sağol.” falan deyip teklifini geri çevirdim. Aslında adamı merak ediyordum ve Leylanın yerinde olmayı çok istiyordum. Ama nasıl olcaktı bu iş? Tekrar apartmana döndükten s*ra Leylaya gittim ve “Ailecek görüşelim.” dedim ve *ları akşama yemeğe çağırdım. Geldiler. Kocamla Levent iyi anlaşmaya başlamışlardı. Ev hali olduğundan benim üzerimde hafiften darca * pantol*, * bluz ve başörtüm vardı. O akşam Leventin de beni farkettiğini ve kaçamak bakışlarla beni süzdüğünü farkettim.( )

* gün s*ra yine Levent çıkmadan çıktım ve durakta minibüs beklemeye başladım. Leventle beraber Leyla da çıkmıştı. Arabayla durdular ve Leyla bana, “Gel canım, Levent seni de *aksın gideceğin yere kadar.” dedi. Ben de kabul ettim. Zaten arabada Leyla da vardı, kimse şüpelenmezdi. Neyse, Leyla gideceği yere geldi ve arabadan indi. Ordan *az uzaklaştıktan s*ra Levent bana, “Öne gel istersen!” dedi ve durdurdu arabayı. Ben de geçtim öne. Levent hoş sohbet * adamdı, * kadına nasıl davranılcağını çok iyi biliyordu. Sohbet ve gülüşmeler derken, Levent samimiyeti artırmaya başladı ve vites değiştirirken çaktırmadan ellerini bacaklarıma değdirmeye falan başladı. Ve ben de işin farkındaydım. Yüzüm Levente doğru dönüktü ve sırtımı kapıya yaslamıştım, bacağımı da vitese yaklaştırmıştım, k*uşarak gidiyorduk…

Levent bacağıma dokundukça, ben de bacaklarımı aralıyor ve istediğimi belli ediyordum. Levent *den, “*şeyler içmek istermisin?” dedi. Ben d*a kaldım, teklifine şaşırdım, “İşinden kalmayasın?” dedim. “Yok önemli değil, istersen *şeyler içer, *az eğleniriz!” dedi. Ben de, “Olur!” dedim. * yıldızlı * otele gittik. Resepsiy*dakiler ve hemen hemen otelde çalışan herkes tanıyordu Leventi. Herkes, “Hoşgeldiniz Levent bey!” diye hitap ediyordu. Aklıma hemen otele karı kız getirdiği fikri geldi ve dayanamadım, “Oldukça popülersin burada galiba?” dedim. “Yok ya, toplantılarımı hep burda yaparım ben!” dedi.

Neyse en üst kata teras bara çıktık ve deniz manzarası eşliğinde *şeyler içmeye başladık. Levent Viski, ben de sıcak çukulata içiyordum. Yan yana oturuyorduk ve samimiyetimiz *az daha artmıştı. k*uşurken elini omzuma attı ve * eli de bacağımdaydı. Çok heyecanlıydım. Bana, “İstersen daha rahat * yere geçelim?” dedi. “Olur!” deyiverdim. Ama kalbim yerinden çıkacaktı. Zaten o otelde herzaman kullandığı * oda varmış, o odaya geçtik. Daha içeri girer girmez belimden tutup kendine çekti ve yapıştı dudaklarıma. Kendimi salıverdim. Çok güzel öpüşüyordu. Boynuma öpücükler k*durarak kulak memelerimi yalamaya başladı. Elleriyle de beni soyuyor, iltifatlar ediyordu. Kocam hiç k*uşmaz işini bitirir uyurdu. Levent beni nazikçe soydu ve üzerimde sadece siyah dantelli iç çamaşırlarımla kaldım. Heyecandan küloduma işeyecektim, Leventten lavaboya gitmek için müsade istedim. O da doğal karşıladı ve “Ben de bu arada Laptoptan E-Maillerime * bakayım, işlerimle ilgili önemli * mail bekliyorum!” dedi. Ben banyoya WC’ye girdim, işeyip geldim.

Banyodan çıktığımda Levent masadaki Laptopunun başından kalktı ve “Offff, harikasın aşkım, seni bugün çok mutlu edeceğim!” diyerek yanıma geldi, saçlarımı da açtı ve beni yatağa yatırdı. Başladı beni yalamaya. Sütyenimi çözdü ve memelerimi ellerine aldı. Memelerimi *az s* fakat nazikçe okşuyordu. Müthiş zevk alıyordum. *larını emmeye başladı, sivrilmişlerdi. Amımın sulanmaya başladığını hissediyordum. Daha külodumu çıkarmadan amımı yalamaya başlamıştı. Amımdan akan sulara hakim olamıyordum. Külodumu yavaşça çıkardı ve amımı deliler gibi yalamaya başladı. Olamazdı böyle * zevk! Hayatımda kocamdan başka ilk defa başka *iyle sevişiyordum ve adam amımı yalıyordu. Amımın ilk yalanışıydı bu ve daha amımı yalarlen * defa boşalmıştım.

Levent soyundu. S*ni gördüğümde büyüklüğünden korkmuştum. Leyla anlatırken abartıyor sanmıyordum, ama harbi büyük ve kalındı. “Yapamam! Alamam bunu içime!” dedim. “Korkma canım, Leyla da gerdek gecesinde ilk gördüğünde alamam demişti, ama şimdi köküne kadar alıyor! Bak gör sen de alırsın!” dedi. Kocamın s*nin yanında canavar gibi duruyordu. Elimi tuttu s*nden kavrattırdı ve “Ağzına al!” dedi. “Olmaz, ben hiç yapmadım, midem bulanır!” dedim. “Kocan hiçmi *şey öğretmedi sana?” dedi. Ben, “Yok!” deyince, Levent kalktı ve TV’yi açtı. Porno kanallarını gezerek, kanalın *ini seçti. Filimde kadın adamın s*ni emiyordu. Beraber izledik ve ben de kadının yaptıklarını yapmaya başladım. S*ra pozisy* değiştirdik, (Pozisy*un adını s*radan öğrendim!) ** pozisy*una geçmiştik! Ben Leventin s*ni emerken, Levent te benim amımı yalıyordu.

S*ra Levent beni k*aklayıp pencerenin önüne götürdü ve denize karşı pencereye dom*p, s*ni arkadan amıma geçirdi. O koca s*nin hepsini * seferde köklemişti. Ben bastım çığlığı, canım çok yanıyordu. Ama köşeye s*ştırmıştı beni, kımıldayamıyordum bile ve deliler gibi amımı sikmeye başladı. Ben * defa daha boşaldım, Ama Levent halen kökleye kökleye s*yordu. S*ra beni kendine dönderip k*ağına aldı ve s*ni amıma geçirip k*ağında zıplatmaya başladı. Ayaklarım yere değmiyordu, gerçekten çok kuvvetliydi. Ben boynuna sarılmış, çığlıklar içinde orgazm üstüne orgazm olmaya devam ederken, Levent alttan pompalıyordu. **-*0 dakika kadar sikti beni ve * volkan gibi patladı içime. S* amımı hava girmeyecek kadar doldurmasına rağmen, amımdan dölleri dışarı taşıyor, göt deliğime süzülerek yere damlıyordu…( )

Yatağa oturup *er sigara içtik, soluklandık. S*ra Levent tekrardan yalamaya başladı beni. Bitmiştim ve amım sızlıyordu. Ne çabuk s* yeniden sertleşti anlayamadım bile, beni yatakta *ayak domalttığı gibi arkadan amıma geçirmeye başlamıştı. Beni öyle güzel s*yordu ki, bitmesini hiç istemiyordum, çünkü hayatımda ilk defa ard arda zincirleme boşalıyordum. Levent ise boşalmak nedir bilmiyordu, kalçalarımı tokatlıyor, saçımdan çekiyor ve kökledikçe köklüyordu. Eğer odayı dinleseler, *-* kişi karıyı hunharca s*yorlar zannederlerdi, ama * kişi yapıyordu bunları. Levent bacaklarımı omzuna aldı, * eliyle göğüslerimi sıkarken, * eliyle de bızırımı okşuyordu, aynı anda da s* amımda gidip geliyordu. Uyarılacak her yerimi eliyle, ağzıyla, diliyle ve s*yle uyarıyordu. Sanki * kişi değil de, *-* kişi tarafından s*liyormuşum gibi, her yerimden zevk alıyordum.

O gün Levent bana * posta boşaldı. Bense ne kadar boşaldığımı hatırlamıyorum. Duşumuzu aldıktan s*ra Levent beni eve *akıp tekrar işine gitti. Akşam kocam eve gelene kadar uyudum. Ertesi gün öglen Leyla bana oturmaya geldi. Kısa * hoşgelin hoşbulduk muhabbetinden s*ra, bana gülerek, “Nasıldı dün Levent?” deyince, ben utancımdan kıpkırmızı oldum. Her nekadar inkar etsem de, Leyla zaten olayı biliyormuş. Levent o gün otelde tüm olanları Laptopunun kamerasıyla kaydetmiş ve akşam da Leylayla *likte izlemişler! Leyla zafer kazanmış gibi pis pis sırıtıyordu yüzüme. Leylanın bu haline şaşırmıştım ve “Kızmadın mı bana?” diye sordum. Verdiği cevaba ise dahada şok oldum, “Kızmadım canım, senle daha ilk tanıştığımız günden beri Leventle *likte fantazilerimizi süslüyordun!” dedi ve elini elini dizime koydu, hafif hafif okşamaya başladı… O günden s*ra artık her fırsatta Leyla Levent ve ben aynı yatakta *likte s*şiyoruz. Benim saf kocam da (şimdilik) hiç* şeyin farkında değil!

Komşunun Kocası İnlete İnlete Becerince Dayanamadım” Hikayesinde 21 Yorum Var.

 1. Ben Mersin`den Koray. ** yasindayim. Boyum *.** . Mersin`den gizlilik icinde gorusmek isteyen bayanlar arayabilir. Tel 0 *** *** 0* **

  • Merhaba ben maraz kendine cesaretine güvenen her yaştan evli ve ya dul açık türbanlı gizli güvenli sırdaş * ilişki isteyen tüm hanımları bekliyorum Gsm no gizliye açık not: erkekler aramasın

  • Merhaba ben maraz yaş ** aşka sevgiye dost ve mutluluğa hasret bayanlar Her yaştan gizliliğe önem veren sır kalmasını isteyen her yaştan MUTSUZ,EVLİ,DUL,TÜRBANLI,AÇIK BAYANLAR seçimim yok her bayan güzeldir bayanlar hertürlü sevgiyi hak edendir benim gibi düşünen bayanlar GSM:0*0* *** ** ** telim özel noya açık erkekler aramasın sakin kadınlar vaz geçemeyeceğim tutkumdur.OKUYAN VE ARAYAN ARAMAYAN BAYANLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA .BEN MARAZ SOYDAN. 

 2. Muhteşem guzel hikaye yaz misiniz beni de azdiracak ** yaş üzerindeki hanımlar arayın *********** emrinizdeyim temizlik vede sirdaslik içersinde *likteliğe var misin Telde seks Evde seks reel istiyorum olgun hanımlar muhteşem * seks lutfen

 3. Merhaba ben maraz kendine cesaretine güvenen her yaştan evli ve ya dul açık türbanlı gizli güvenli sırdaş * ilişki isteyen tüm hanımları bekliyorumGsm:0*0* *** ** ** no gizliye açık not: erkekler aramasın

 4. Merhaba ben maraz her taştan evli dul açık türbanlı mutsuz gizli güvenli olsun diyen bayanlar GSM:0*0* *** ** ** numaram gizliye açık ciddi bayanlar arasın (NOT:erkekler aramasın) sadece karısını beceremeyen pasifler arasın ama ciddi olanlar bu güne kadar çok evli çiftler ve bayanlarla tanıştım ama hiç* zaman güvenlerini boşa çıkarmadım

 5. güzelim ben istanbul dan ahmet eyer istersen seni sabaha kadar inlete inlete sikerim araman yeter yarramın boyu** cb *az kalın ve damarlıdır istermisin evli dul karısını siktirmek isteyenler arayabilir **** *** ** ** aramanızı bekliyorum

 6. Evet bayanlar dular pasiflerde arayin jigololuk yapayim size telef*um*********** nereye isterseniz oraya gelirim ben amac size sekse doyurmak simdiden optum

 7. Ben izmir cigli den mithat benimle gerçek seksi yaşayacak bayanların beni aramasını bekliyorum **** **0 0* ** her açıdan sizi sekse doyururum

 8. Ben izmir cigli den mithat gerçek seksi yaşamak istiyorsanız beni arayın sizinle her seks yaparım **** **0 0* ** arayın pişman olmazsınız

 9. istanbuldan olgun ve durust hanimlar gizlilige *em veren evli dul bekar seviyeli hanimlar ***********

 10. Slm ankaradan vedat ben *.** boyum ** kg ** yasim gizlilige *em veren ne istedigini bilen olgun genc bayanlar arayin tanisalim okumakla kalmayip yasayalim ozele aciktel *** *** ** **

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir