Halamla Yaşadığım Seksi Unutamıyorum

Selamlar ben Afy*’dan Fatih ** yaşında genç ve bekar * erkeğim. Aslında sakin kendi işinde hiç * şeye karışmayan * yapım olsa da bazen benim de kaçamaklarım ve tatlı zevklerim olmuyor değil. Zaman zaman yaptığım kaçamaklar ne kadar normal olsa da size şimdi anlatacağım hikayem oldukça şaşırtıcı ve zevk dolu. Hayatım boyunca unutamayacağım bu seksi halam Gülhan ile yaşadım. Aslında her şey çok ani ve hızlı şekilde gelişmişti. Halam Gülhan *0 yaşında gayet bakımlı ve güzel * kadın. Hemen hemen **ine yakın yerlerde oturduğumuzdan sık sık görüşüyor ve zaman geçiriyorduk. Halamın kendine olan öz güveni ve bakımı benim her zaman hayranlığımı kazanmıştır.

* ara halamla çok sık zaman geçirmeye başlamış ve *unla daha yakından iletişim kurmuştum. Bu durum beni çok etkilemiş ve halama olan hayranlığımı kat kat fazlalaştırmıştı. *a kalmaya gittiğim * gece yine normal sohbetimizi yapıyorduk ancak bu kez o kadar dalmıştık ki saatin geç olduğunun farkına varamamıştık. İkimizde yatmak için yataklarımıza çekildik. Fakat çok geçmeden halam odama geldi ve baş *uma * bardak su *aktı tam o sıra eğildiği için seksi geceliğinin içinde ki göğüsleri gözüme çarptı. O an gözlerim parladı ve o memelerin güzelliği ile başım döndü. Halam tam odadan çıkacakken *u durdurdum ve kolundan tutup yatağa çektim. Önce beni itip çekilmeye çalışsa da o da buna karşı koyamadı.

Gayet sessiz olmaya çalışarak **imizi soymaya başladık. Halam o kadar seksi * kadındı ki tüm vücudu adeta beni benden almıştı. Amını okşarken nefes alış verişi kulaklarımda çınlıyor ve iniltileri beni benden alıyordu. Orta parmağımı amının içine yavaş yavaş sokmaya başlamamla halamın kulak meme yapışması * oldu. Kulak mememi o kadar seksi yalıyordu ki *u orada sikmemem mümkün değildi. Kulak mememi büyük * zevkle yalayan halam daha s*ra bacaklarını *ye ayırarak *ma yattı ve ben *u büyük * zevkle deli gibi siktim. En s* halamın amına boşaldığımı hatırlıyorum ve aldığım o büyük zevki aklımdan çıkaramıyorum.

sohbet hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir