Fotoğraf Çekimi Seksle Bitti

Merhaba arkadaşlar. Ben Kayseri’den Gökhan. ** yaşındayım. Sizlere fotoğraf stüdyomda yaşadığım zevk dolu unutulmaz anları anlatacağım. Aslında sekss k*usunda çok şanssız *isi değilim. Ama bu sefer ki seks hikayem bambaşkaydı. En yakın arkadaşımla yaşadığımız bu zevk dolu anlar s*u gelmez * seks hayatı getirdi bize. Fulya ** yaşında sarışın beyaz tenli güzel * kız. Güzelliği kadar *az da rahatlığı var. Bizim buralara göre giyiniş tarzı falan baya rahattır. Kimseyi takmaz. Biz de *unla liseden beri arkadaşız. Benim dükkana çok gider gelir. Arkadaş çevremiz *az geniş olduğu için dükkanda bazen geceleri alem yaparız. Güzel * çilingir sofrası kurar hep beraber kafaları çekeriz kızlı erkekli.

* gün dükkandayken Fulya aradı. Dükkandaysan geliyorum diye. Bazen çırak oluyor çünkü. Bende dükkandayım dedi. Yanımdaki çırakta okula gitti o gün çekimlere. Fulya yine taş gibi giyinmiş göğüsleri dar gömleğinden fışkıracaktı neredeyse. *az oturup sohbet ettik ve * şeyler *k. S*ra ben dükkanın kapısını kapatıp *u arkadaki odaya götürdüm. Bu güzellikle *az fotoğraf çekimi yapalım dedim. Fulya fotoğraf çekilirken seksi hareketler yapmaya başladı. S* derece ateşi fotoğraflar çekiyorduk. Hatta * ara gömleğinin * düğmesini açtı ve sütyenini *azcık çıkartıp elleriyle saçını arkaya atarak poz verdi. O an bitmiştim. Ben bahaneyle *un yanına gittim ve saçlarını falan düzelttim. S*ra ise *kaç fotoğraf daha çektim.

Ardından tekrar yanına gittim ve gömleğini düzelttim. O an iç içe girecek kadar yakınlaşmıştık. Ben gömleğini *az daha açtım. O an o da göğüslerini yukarı doğru kaldırdı ve güldü. Bende göğüslerini tuttum ve * anda okşamaya başladım. * an göz göze geldik ve o anda dudak dudağa yapıştım. Ayakta öpüşürken gömleğinin tüm düğmelerini açtım. S*ra ise *u içerideki yatağa götürdüm *az da orada seviştikten s*ra göğüslerini yalamaya başladım. Zevke geldikçe benimkini okşuyordu. S*ra çıkardım ve eline verdim. *az okşadıktan s*ra ağzına almaya başladı. Az daha yaladıktan s*ra yatağa yatırdım ve amdan girip sikmeye başladım. O gün * defa *likte olduk ve o da * defa boşaldı. Bu zevki yaşadıktan s*ra biz sevgili olduk ve * süre böyle takıldık. * yıl s*ra da arkadaş kalmaya karar verdik.

Fotoğraf Çekimi Seksle Bitti” Hikayesinde 4 Yorum Var.

  1. Heyecan arayan olgun hanımefendiler,heyecan serüveninize * çentik daha atmak isterseniz Kocaeli,Sakarya ,Bolu ,Düzce ,Z*guldak,İstanbul ve Ankara öncelikli olmak üzere iletişime geçelim lütfen:0*0********

  2. Lafi uzatip demogoji yapmiycam sanal sex yapmak isteyen bayanlar ; sexinizi uzaktan kumanda ile y*etebilirim .
    0*0* *** ** ** ozele acik

  3. mrb ben ıstdan ** bekar kumral yesıl gözlü * erkegim kendıne guvenen tüm bayanları beklıyorum evlı dul farketmez **** *** **0* tkrar **** *** **0* hatım vodaf*edur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir