Dul Kalınca Patronuma Verdim

Merhaba arkadaşlar ben Filiz ** yaşındayım. Yalnız yaşayan dul * bayanım. Boşandıktan s*ra kendime yetecek * evde yalnızlığımla baş başa kaldım. Büyük * şirketin alt dalında sekreter olarak çalışıyorum. Zaten iş yeri haricinde mutlu olduğum * yer olmuyor. Yalnızlık eve döndüğümde iyice üzerime geliyor. Benim sizlere anlatmak istediğim değişik * olayım var. İş yerinde oldukça sevilen ve sayılan * insanım. Herkes ** yaşında olmama rağmen  bakımlı ve fit * vücuda sahip olduğumu söyler. Ben patr*umun tüm işlerine koşar ve *un tüm  eksiklerine yetişmeye çalışıyorum. patr*umla aramız çok iyi. İş yeri haricinde dışarıda da vakit geçiriyoruz ve bu yüzden iş yerinde * takım dedikoduların yayıldığı da kulağımıza gelmeye başlamıştı. Açıkçası ben çok fazla takmıyorum. Patr*umun da taktığını düşünmüyorum. İşten ç*p eve döndüğüm * akşam evde ne yapacağımı bilemediğim * akşam can s*ntısından film izlemeye karar verdim. film izlerken daha da s*ldım ve filmi kapattım s*ntıdan evde dolanmaya başladım. sabah olduğunda hakla uyumamıştım. işe gittim ama moralim tamamen “telef* numarası yasak mail ser*t”dı. Etrafıma resmen suratımı sallıyordum.

Masada suratım asık * şekilden otururken patr*umun geldiğini gördüm. hızlı * şekilde odasına girdi  sanırım benim gibi *unda canı sıkkındı. ** dakika s*ra aynı hızla odasından çıktı ve bana “akşam dışarı çıkmaya ne dersin Filiz?” diye sordu. Ben sadece kafamı sallayarak *ay verdim. Benimde böyle * şeye ihtiyacım vardı zaten. İkimizde işten erken çıkarak hazırlanmaya evlerimize gittik ancak içimde çok tuhaf * heyecan vardı. Hemen eve geldim ve hazırlanmaya başladım. En güzel elbisem, ayakkabılarım özenle seçilmiş takılarım hepsini özel * şekilde seçtim ve hazırlandım. Geriye sadece makyajım kalmıştı *u da tamamlayıp kırmızı rujumu sürerken kapı çaldı ve ben o dalgınlıkla *den irkildim. Kimseyi beklemiyordum ve evden çıkmam gerekiyordu hemen gidip kapıyı açtım ve karşımda patr*umu görmüştüm. Hali pek iyi değildi sanırım fazlasıyla içki içmişti. Ben daha * şey söylemeden kıpkırmızı rujumu yeni sürdüğüm dudaklarıma hızlıca yapıştı ve hareket etmeme izin vermeden beni içeriye götürdü. Kanepeye uzandık ve ben çok şaşkındım. Hemen arkasından benden soyunmamı istedi ve aynı anda kendi üzerini hızlıca çıkarmaya başladı. İçimde anlam veremediğim * heyecan oluştu ve  ben heyecanımla boğuşurken benim de üzerimi çıkarmaya başlamıştı.  İkimizde çırılçıplaktık ve heyecanlıydık. Üzerime doğru yavaş yavaş yaklaşırken kocaman olmuş yarağı amıma değip değip çekiliyordu. İçimde acayip * kıpırtı oldu ve yalnızlığımda bu duyguyu özlediğimi fark ettim. S**ta benim de ihtiyaçlarım vardı. Kendimi patr*umun seksi kollarına *aktım.

Oda hiç beklemeden iyice büyüyen yarağını amıma yavaş yavaş sokmaya başladı. İlk başta yavaşken * an da zevkten hızlanmaya başladı. O hızlandıkça ben çığlık atıyordum ve inanılmaz zevk duyuyordum. İkimizde halimizden oldukça memnunduk hatta ben bu gecenin hiç bitmemesini istiyordum. * ara amım da olan yarağını çıkardı ve dolu dolu boşaldı. Boşaldıktan s*ra kaldığı yerden devam etti. Göğüslerimi emiyor, okşuyor ve beni zevkten deli ediyordu. Uzun zaman s*ra bu zevki tattığım için çok mutluydum. İşimiz bittikten s*ra *mizde kanepeye uzandık ve rahatlamanın verdiği huzurla *az sessizliğe büründük. Patr*um bu sessizliği bozdu ve “çok güzeldi” dedi. Bende kafa sallayarak *u *ayladım. Gerçekten çok güzel ve ateşli * geceydi ve biz artık patr*umla benim evimde bu güzelliği sık sık tekrarlamaya başladık.

sohbet hattı

Dul Kalınca Patronuma Verdim” Hikayesinde 7 Yorum Var.

  1. *********** SLM BN İST KORAY SEKSE AC OLAN SINIRSIZ VE HEYECAN DOLUSEKSIN GÜZELİKLERİN YASAMAYI ARZLYN ** VE *0 YAS ARASI DUL OLGUN EVLI BEKAR ŞİMAN BAYANLAR VE ARALARINA * ÇÜYÜ ARZLN EVLİCİFTLER ARAYIN TNSLM ZEVK DOLU DAKKİKALARI BERABER YASAYALIM***********

  2. Sakaryadan evli dul hanimlar vermek isteyen arasin. Jugolo erhan gizlilik guven esastir ****0***** yas sinirim yok

  3. slm.0 *** **0 ** *0.ben denizliden olgun erkek murat.sınırsız sex î çok severim özellikle amcuk yalamayı.amcuk yalamak * sanattır diyor denizli ve cevresindeki evli bekar olgun bayanlardan çağrı ve tanıtıcı msj bekliyorum.saygılarımla.0 *** **0 ** *0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir