Ateşli Sekreter Müdürüne Verdi

 

Merhaba arkadaşlar. İşinde başarılı ve kariyer sahibi * adamım. Henüz ** yaşında olmama rağmen iş yerinde müdür pozisy*unda çalışıyorum. Tabi çalışanlarımla hem genç hem de anlayışlı olmamdan dolayı çok iyi anlaşırım. Beni hem severler hem de sayarlar. Müdür olaak şirket içinde yeni açılan * departmana geçmiştim. Tecrübemden dolayı beni buraya vermişlerdi. Oradaki bütün pers*el yeniydi ve ben hemen ilk iş günü *larla tanışmak için gittim. Eski *imim de iyiydi ama buranın bütün k*trolünü bana vermişlerdi. Neyse içimde bu yaşıma ve deneyimime rağmen sanki ilk iş günümmüş gibi * heyecan vardı. Şirkete gittim ve benim yeni sekreterimi görünce heyecanım anında * katına çıktı. Çünkü kız gerçekten çok seksiydi. Öyle * bakıyordu ki adeta gel beni sik der gibiydi. Ben daha o anda bu seksi kıza yarağımı tattırmak için can atar hale gelmiştim. O gün akşama kadar o kızı sikeceğimin hayalini kurdum hatta akşama kadar *u odamdan izledim bile diyebilirim.

Size *az kızı tarif etmem gerekirse uzun sarı saçları mavi gözler ve zarif yapı yani zayıf * yapısı vardı. Hem çok güzel hem çok seksi hem de çok ateşli bakıyordu. *un o güzelliği karşısında *u sikmeyi istememek gerçekten de mümkün değildi. Günler geçtikçe kızla samimi olmaya başladık. sürekli odama girip çıkan oydu samimi olmamız da doğaldı aslında. Neyse * gün kız nasıl cesaret etti bilmiyorum ama yalnız yaşıyorum şirket hakkında *az sohbet etmek için bu gece bana gel deyince kız balıklama daldı olaya. Kızı bu teklifle baya etkilenmişti ve artık *u sikmek için elime büyük * fırsat geçmişti. Akşam oldu ve nihayet *u evime götürme şansını yakaladım. Zaten şirketten çıkar çıkmaz da hemen bize gittik.

Tabi bu ani * teklif olunca ben evi toparlamaya da fırsat bulamamıştım. Ev gerçekten çok dağınıktı ve yerde de *kaç gün önce seviştiğim * kadının iç çamaşırı vardı. Kız bunu görünce bana *iyle yaşayıp yaşamadığımı sordu. Ben de malum bekar adamım ve eve bazen kadınlar gelip gidiyor dedim. Tabi bu davranışım kızı *az daha etkiledi çünkü kadınlar ne olursa olsun dürüst erkekleri severler. *az oturduk ve bana tuvaleti kullanmak istediğini söyledi ben de *u tuvalete götürdüm. Geri gelip yerime oturunca kız elinde bu kez kendi mavi dantelli kilodunu sallayarak bu kilo nasıl görünüyor dedi bana. Tabi ben kimin olduğunu bilmediğim için o nerden çıktı dedim. Kız da benim benimkini de istemez misin dedi. Belli ki kız veremeye zaten gönüllüydü.

Ben de elinden külodunu çektim ve koklamaya başladım. Zaten hemen s*m kalkmıştı ve mükemmelsin diyerek hemen eline yarrağımı verdim ve sakso çektirmeye başladım. Kız gerçekten harika sakso çekiyordu sanki sırf bu iş için yaratılmış gibiydi. Hem sakso çekiyor hem de gözlerimin içine bakıyordu. Yarrağım artık kazık gibi olmuştu ve * an önce *un amına girmek için yanıp tutuşuyordu. İş falan umrumda değildi bu seksi hatunu sikmekten başka * şey düşünemez hale gelmiştim. Bu kadar sakso yeter diyerek *u hemen koltuğa yatırdım ve bacaklarını * yana ayırarak s*mi amına kökledim. Zevk içinde o güzeli siktikçe s*yordum ve keyif alıyordum o saatlerde. Kızı deli gibi siktim ve en s*unda da s*mi çıkartıp üzerine boşaldım. Zaten o günden s*ra da bu hatunla düzenli olarak görüşmeye ve s*şmeye başladık.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir