Ablamın Kızını Deli Gibi Siktim

Selamlar ben İzmir’den Taner ** yaşında bekar * erkeğim. Uzun zamandır çalıştığım düzgün * işim var. Sizlere yaşadığım ilginç ve tatlı * olayı anlatmak istiyorum. Ben bu olayı bundan yaklaşık * yıl önce yaşadım. Benim * tane ablam var. Kendisi benden yaşça büyük ve evleneli epey zaman oldu. *un büyük kızı Zeynep ** yaşına ilk bastığı yıl yaşandı bu olay. Aslında yaşadıklarımdan *az pişmanım ama yine olsa yine yaparım diyorum. Zeynep ** yaşına bastığında *a güzel * doğum günü partisi hazırlamıştık. Parti Zeynep’in arkadaşlarının da katılımıyla oldukça kalabalık olmuştu. Uzun boylu balık etli * kız olan Zeynep her geçen gün daha da güzelleşiyor ve bu benim gözümden kaçmıyordu.

Partide de gözüm sürekli Zeynep’in üzerindeydi. *un her hareketini izliyor ve seksi vücudunu gözlerimden * an olsun kaçırmıyordum. Parti bitmişti ve biz bize kalmıştık ablam ve annem ortalığı toparlarken bende Zeynep’e ç*p *az dolaşma fikri sundum. O da hemen kabul etti. Kafamda çok farklı planlarım vardı. Zeynep’i alıp sakin ve uzak * yere götürdüm önce pek bunu önemsemeyen Zeynep daha s*ra *az tedirgin olmaya başlamıştı. Sakin ve geniş * alan da arabayı durdurdum ve Zeynep’e yakınlaşmaya başladım. Zeynep çok korkmuş ve ürkmüştü. *u sakinleştirmeye başladım tahrik ederek *u etkilemek istiyordum. Zeynep kendini benden çekmeye başladı ve ben * hamle ile *un dudaklarına yapıştım.

Ben dudaklarına yaptığımda kendinden geçen Zeynep bu kez istekli * hale geldi ve beni daha da kudurttu. Ben * yandan *u dudaklarından deli gibi öperken * yandan da seksi kalçalarını okşamaya başladım. Daha s*ra *u yere yatırarak her yerini rahatça okşamaya başladım. Çılgınlar gibi *u sikmek istiyordum ve istediğimi de yaptım. Zeynep’i o k*ük amının deliğinden daha s*rada götünden defalarca siktim. Zeynep kaç defa boşaldı hatırlamıyorum ama ben en s* büyük * patlama yaşayarak Zeynep’in ağzına yüzüne ve göbeğine döllerimi *aktım ve Zeynep’i döle doyurdum. O anlar unutamayacağım kadar zevkliydi ve tadı gerçekten damağımda kalmıştı.

sohbet hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir