Abimin Arkadaşıyla Kaçamak İlişkimiz

Merhabalar. Ben Bursa’dan Hale. ** yaşındayım. Sizlere abimin en yakın arkadaşıyla yaşadığımız kaçamak ilişkiyi anlatacağım. Biz Bursa merkezde oturuyoruz. Abim Süleyman’ın en yakın arkadaşı Erdem benim uzun zamandır etkilendiğim *isiydi. Erdem de abimle aynı yaşta. Yani ** yaşında. Abimin liseden beri yakın arkadaşı olan Erdem, *unla iyice samimi olduktan s*ra bize gelmeye başladı. İlk geldiği gün beni çok etkilemişti. Esmer *.** boylarında ykışıklı *isiydi. Ben de o aralar sevgilim olmadığı için gözümü *a dikmiştim. Ara sıra bizde kaldığı da oluyordu ve ben o zamanlar giyimimi falan değiştirip *u etkilemeye çalışıyordum. * ara da samimiyetimiz baya artmıştı. Eve geldiğinde sürekli sohbet ediyorduk. Abim tuvalete falan gidince ilgi çekici hareketler yapıp *u tahrik ettiğim de olmuştu.

* gün ben cesaretlenip abim evdeyken *a mesaj attım facebooktan. S*ra k*uyu uzattıkça uzattım ve baya k*uşmaya başladık. Abim *un yanında olmadığı için rahat yazıyordu. Bende gece olunca *un numarasını istedim. S*ra whatsappdan k*uşmaya başladık. Gece saat * gibi *a bakir olup olmadığını sordum. S*ra k*u sekse gelince bana iltifat etmeye başladı. Güzelliğimden bahsetti. Bend *a olan ilgimi söyleyince bizim sohbet sekse döndü. Daha önce ilişki yaşadığını söyleyince bende nasıl olduğunu sorup anlatmasını istedim. O anlattıkça ben azdım. S*ra da *a göğüslerimi çekip attım. Çok beğendiğini söyleyince *unla zevkli sohbetimiz tavan yaptı yaptı ve seks sohbetimizin s*unda beni boşalttı.

Biz o gece *unla aşk yaşamaya başladık. Erdem ertesi gün bize geldi. Abim tuvalete gittiğinde biz *unla ilk kaçamak aşkımızın kısa * öpüşmesini yaşadık ve hızlı Erdem öpüşürken amımı okşayıp beni daha fazla tahrik etti. S*ra Erdem * bahane bulup gitti. Bende dışarı çıkacaktım o gün. Arkadaşının evini ayarlayan Erdem beni oraya götürdü ve eve girer girmez sevişmeye başladık. *az öpüştükten s*ra benim üzerimi çıkardı ve göğüslerimi yalamaya başladı. Sevişirken bende *unkini okşuyordum. S*ra ise göğüslerimi yalayıp amımı okşamaya başladı ve ben çok fena azmıştım. S*ra *un pantol*unu açıp yalamaya başladım. *az yaladıktan s*ra yatağa uzandım ve o üzerime ç*p aletini *az daha tükürükle ıslattı ve bana arkadan girdi. *az canım yandı ama * yandan sokarken diğer yandan amımı okşuyordu. Çok azmıştım ve *az daha devam ettiğinde sırtıma boşaldı. O an ben de büyük * zevkle boşaldım. Şimdi ise bu kaçamak ilişkimiz devam ediyor ve Erdemle sevişmelerimiz daha zevkli geçiyor.

sohbet hattı

Abimin Arkadaşıyla Kaçamak İlişkimiz” Hikayesinde 5 Yorum Var.

  1. Merhaba İstanbul’un azgın bayanları. Özlediğiniz , tadını doyasıya yaşamak istediğiniz doruklardaki seks zevki * telef* kadar yakınınızda . . Arayın *likte *alım. 0**0 *** ** **

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir